איך להתלבש לדייט בפאב בסטייל?

אחד המקומות האידיאליים ביותר לדייטים הוא הפאב, בין אם מדובר בפאב שכונתי קטן ובין אם זה פאב הומה במרכז תל אביב, אין ספק שמדובר ביעד נהדר לבילוי, ולו בשל העובדה שניתן לשוחח זה עם זו, להכיר מקרוב וליהנות מבילוי ייחודי. כיצד להתלבש לדייט בפאב ולשמור על הסטייל? הנה כמה טיפים חשובים.

אאוטפיט מושקע אך לא מתאמץ מידי

בשל העובדה שפאב נחשב כבילוי קליל, האאוטפיט אינו חייב להיות אלגנטי מידי, כך שניתן לוותר על נעלי העקב ולבחור בנעליים שטוחות. עם נעלי סניקרס לנשים ניתן לייצר לוק ייחודי של ספורט אלגנט, בייחוד אם נייצר שילוב הרוני בין הנעליים לבין פרטי הלבוש. לנעלי סניקרס ניתן להתאים שמלה קלילה, גופיה וג'ינס ואפילו אוברול ייחודי – האפשרויות בלתי מוגבלות.

מלבד זאת, נמליץ לנעול נעלי בלרינה שטוחות (או בעלות עקב מינימלי), ולו כי מדובר בנעליים שמקנות מראה אצילי ועשיר בסטייל. כיום יש דוגמאות ייחודיות של נעליים, כך שניתן למצוא דגמים המאופיינים בשיק פורץ גבולות.

ומה לגבי הגברים? ובכן, נעלי סניקרס מומלצות גם לגברים, ולדייט הראשון ייתכן ותעדיפו לוותר על נעלי האלגנט, הכפכפים או סנדלי השורש. נעלי סניקרס הן הפתרון האידיאלי ביותר, הן בעבור גברים והן בעבור נשים.

ואם קר?

בימי החורף ניתן לייצר את אותו האאוטפיט בדיוק, ולו כי בתוך הפאב הטמפרטורות גבוהות יותר, גם בשל המיזוג וגם בעקבות האלכוהול. עם זאת, רצוי ללבוש ג'קט או מעיל, ופה נעצור להמליץ על ג'קט ג'ינס (שהשנה חזר לאופנה במלוא הדרו). ג'קט ג'ינס הוא אידיאלי עבור דייטים, והוא מתאים לנעלי סניקרס באופן הרמוני במיוחד. הוא תורם ללוק האלגנטי-ספורטיבי ומאפשר להקנות מראה קליל ומלא בשיק.

טיפ: חפשו ג'קטי ג'ינס בגוונים ייחודיים, כמו צהוב, בורדו וכו' – זה בהחלט יתרום לסטיילינג שלכם באופן ניכר.

חשוב לציין שיש להשקיע בדייטים ראשונים, אבל חשוב לשמור על קו מסוים, משמע מוטב שלא להשקיע יתר על המידה, אלא במידה הנכונה. בחירת האאוטפיט צריכה להיעשות באופן מושכל, כשרצוי לוותר על פריטים מאוד חשופים, ולהעדיף אאוטפיט קלאסי, עשיר בסטייל ומעניין. זכרו שבמהלך הדייט, שני הצדדים בוחנים זה את זה, ולכן לנראות יש חשיבות ניכרת בהצלחת הפגישה.

מומלץ לבחור בפאבים שקטים יחסית, ולו כדי שתוכלו לשוחח להכיר זה את זו לעומק. מה עוד? אל תשכחו לחייך, להיות מנומסים ואדיבים, וכמובן לפזר קצת קסם אישי. בהצלחה!

נגישות