להתארגן טיק-טק: תסרוקות מהירות עם מחליק שיער

באמצעות מחליק שיער איכותי כל אחת יכולה לעשות תסרוקת מהירה, כאילו היא יצאה מהמספרה. רוצה גם? המדריך הבא הוא בדיוק בשבילך!

תסרוקות עם מחליק שיער: קל ופשוט מכפי שחשבת

אם בעבר הלא רחוק בשביל תסרוקת נדרש היה להגיע באופן פיזי למספרה ולהוציא לא מעט כסף מהכיס, כיום באמצעות רכישה של מחליק שיער ניתן לבצע בבית מגוון רחב של תסרוקות, במינימום מאמץ ובמקסימום רושם. למעשה, באמצעות הרשתות החברתיות כמו גם עמודי יוטיוב של מובילות דעת קהל ניתן ללמוד בקלות ובמהירות מגוון עצום של תסרוקות, גם ללא ניסיון קודם. אז מהן התסרוקות המהירות ביותר? להלן דוגמאות:

שיער מוחלק

בשלב הראשון מברישים את השיער כאשר הוא יבש ונקי. כיוון שאנחנו משתמשות במכשיר לוהט, חשוב להגן על השיער מפני החום ועל כן העדיפי להשתמש בסרום לשיער (ניתן לרכוש בכל רשתות הפארם) ולהתמקד באזור הקצוות המפוצלים. בשלב הבא נחלק את השיער לארבעה חלקים, ובקבוצות קטנות של שיער מחליקים את השיער למשך שתי דקות לכל היותר. כאשר מסיימים את החלק הראשון, עוברים לחלקים הבאים עד שהשיער חלק לגמרי. לוקחים שתי קצוות שיער קדמיות ועושים קשר באמצעות גומייה שקופה, ואת היתר השיער מסדרים כלפי פנימה. כדי לשמור על מראה מוחלק ומהודק, מומלץ להשתמש בספריי.

קוקו גבוה וחלק

מחליקים את כל השיער באמצעות קבוצות,  ולאחר שהוא חלק לגמרי מתחילים להבריש אותו מלמעלה למטה. אוספים את השיער באמצעות גומייה חזקה ומשתמשים במקביל במברשת עגולה כדי להסיר את הקצוות הסוררים. כאשר נוצר קוקו, מחליקים את הקצוות שלו בכדי ליצור מראה מהודק וחלק. תסרוקת כזו יכולה להחמיא מאוד לאיפור, ולהדגיש את עצמות הלחיים.

שיער גלי באמצעות מחליק

לא חייבים להחליק את השיער לגמרי, אלא ניתן בהחלט להשתמש במחליק לטובת יצירת מראה גלי. על מנת לעשות זאת כל שאת צריכה לעשות הוא להשתמש במחליק בזווית של 30 מעלות, וללפף קצוות שיער על גבי המחליק כלפי חוץ. שימי לב כי צריך לתרגל את הטכניקה הזו מספר פעמיים עד ליצירה של מראה מדויק ונכון, ועל כן עדיף לבחון את הזווית במספר קצוות שיער עד שתביני את הקצב שנכון לך ואת המראה אותו את רוצה ליצור. בכדי להימנע ממראה שיער נפוח מדי, השתמשי בקצות האצבעות לטובת פתיחת המראה הגלי, והשתמשי בספריי לצורך שמירה על התוצאות. עם קצת מאמץ, אפשר לעשות תסרוקות ממש כמו של הסלבס הכי גדולים בביצה.

תסרוקת צמה

קלעי את החלק הקדמי של השיער לצמה קלאסית אחת או שניים, וקבעי אותה באמצעות סיכה מתחת לאוזן. לאחר מכן התחילי להחליק את השיער בקבוצות קטנות כאשר לקראת ההגעה לקצוות העבירי את המחליק בזווית, כך שנוצר גל עדין מאוד בסיום. מדובר במראה מושלם לכל אירוע ואפילו ליום יום.

לסיכום, באמצעות תרגול והתרשמות ממדריכים כל אחת יכולה לעשות בעצמה תסרוקת – ולגרוף המון מחמאות!

נגישות