חיי הלילה: איך להתאפר לבילוי ארוך?

כל אחת חולמת להיראות במיטב בעת בילוי ארוך, אולם על מנת שתוכלי להתאפר כמו שצריך ועם עמידות גבוהה – ישנם מספר שלבים אותם צריך לעבור. מהם? להלן המדריך המלא.

יציאת סופ"ש בפתח ואת מתלבטת איך להתאפר? להלן המדריך המלא

איפור לילה בשונה מאיפור יום הוא איפור בו ניתן לתת דרור לדמיון וליצירתיות. עם זאת, חשוב לתת את הדגש לגבי העמידות. מאחר ומדובר בשעות רבות, הקפידי לרכוש מוצרים איכותיים כמו גם להתאים את האיפור למקום אליו את עתידה לצאת. במידה ומדובר בבילוי במסיבה, הקפידי להשתמש באיפור עמיד במיוחד לאור העובדה כי את עתידה להזיע לא מעט, ואילו מדובר בפאב תוכלי להמעיט באיפור וללכת על לוק נקי יחסי.

מוצרי איפור שהם בגדר חובה לצורך יצירת איפור ערב מושלם

התאמה של המייקאפ חייבת להתבצע בהתאם לסוג העור שלך, ולכן הימנעי מלבחור גוון בהיר או כהה יותר מגוון העור המקורי. במידה ואת שזופה, בחרי גוון אחד פחות מהגוון הטבעי, ואל תשכחי לרכוש גם ברוזנר אשר מאפשר לקבל הדגשה יפה ל. תאורה נכונה היא חשובה מאוד בעת תהליך הרכישה, ולכן בדקי היטב כי את בודקת את המוצרים עם תאורה מדויקת אשר תראה לך כיצד המוצרים משתלבים עם העור שלך. רגע לפני מריחת המייקאפ מומלץ להשתמש בקרם לחות, לצורך הטעמה טובה יותר של שכבת המייקאפ. אם את רוצה ליצור תוצאה מרשימה בשעות הלילה, אסור לוותר על אייליינר. באמצעות אייליינר להדגשת העין תוכלי ליצור מראה חתולי וסקסי במיוחד ליציאה, וזאת לצורך יצירת מסגרת לעין. במידה והחלטת להשתמש באייליינר, זה לא אומר שאת צריכה לוותר גם על צללית. צללית בסיס טובה תאפשר לך ליצור מראה עין מעושן, אולם מדובר במראה אשר מתאים יותר לאירוע בערב מאשר ליציאה סטנדרטית עם חברות בפאב השכונתי.

כיצד ליצור איפור מושלם לבילוי ארוך בחמש דקות?

לא לכולן יש את הזמן ליצור את מראה האיפור המושלם לפני יציאה לפאב או מסיבה, ולכן תוכלי ליצור מראה איפור מדויק ומהיר בחמש דקות. אם את רוצה מרקם מכסה ניתן להשתמש במוצר BB לצורך הסרת כהויות, ולאחר מכן להניח קונסילר בחלק התחתון של העיניים. הוסיפי סומק בגוון חום/ורוד בכדי ליצור מראה רענן, ולסיום השתמשי בצללית טבעית ולאחריה הניחי את האיילנר לצורך יצירה של מראה חתולי ליציאה. את האייליינר מומלץ להניח כאשר העין פקוחה, כך שתוכלי לתכנן את הקו מאמצע קו העפעפיים כך שהאייליינר יהיה מושלם. להשלמת הלוק כל מה שנותר הוא למרוח גלוס, ואם תרצי להקפיץ את המראה עוד יותר – אודם דרמטי בצבע סגול כהה או אדום, רק לא לשכוח להשתמש בתוחם, ולסיים עם מעגל ריסים ומסקרה. וזהו, את מוכנה לכבוש את העיר!

נגישות