איך להתארגן לבילוי בחוף הים? המדריך המלא!

מי מאיתנו לא אוהב את הים? המקום בו אנו נרגעים, מבלים ומשחקים. כדי שהבילוי בים יהיה מושלם, החלטנו להציג בפניכם את המדריך המלא לצורך התארגנות נכונה בעבור בילוי מושלם!

מתכננים לצאת לים? להלן רשימת הציוד המלאה

מחקרים מצאו כי לים יש יכולת יוצאת דופן להרגיע את הנפש, כמו גם להעניק לנו את תחושה של שחרור ורוגע. למעשה, הים במדינת ישראל נחשב לאחד המקומות העמוסים ביותר במבקרים, ולא בכדי. הציבור הישראלי מחובר לים, ואוהב אותו עד כדי כך כי ניתן לראות גם באמצע השבוע לא מעט מבלים אשר מגיעים לחוף הים. אולם, בכדי שתוכלו גם אתם לצאת לבילוי בים אשר מתבצע בצורה נכונה, נדרש מכם לבצע ארגון מראש של תיק הים שלכם. מה הוא חייב לכלול? ובכן, להלן הרשימה המלאה:

מגבות

כשיוצאים לים אי אפשר בלי מגבות, וחשוב שהן יהיו איכותיות כך שתוכלו להשתמש בהן גם לאחר הבילוי בים. מגבת איכותית היא מגבת עשויה 100% כותנה, ולכן חשוב להקפיד על רכישה של מגבות איכותיות אשר ישרתו אתכן כהלכה בזמן הבילוי שלכם בים, וגם לאחריו. המחיר של מגבות לים נע בין כמה עשרות שקלים לבין מאות, ועל כן מומלץ לבצע סקר השוואת מחירים ולבחור במגבת גדולה יחסית כמו גם כזו אשר יכולת הספיגה שלה גבוהה, בעיקר בשל המגע עם המים המלוחים וכן החול.

קרם הגנה

החשיפה לשמש היא טובה לנפש, אולם היא מסוכנת מאוד לעור. שימו לב כי אתם מכניסים לתוך התיק שלכם קרם הגנה עם מקדם 50+ לפחות, כמו גם רוכשים בנפרד קרם הגנה אשר מותאם לעור הפנים. שימו לב כי אתם מגיעים לים עם כובע, ומקפידים למרוח את קרם ההגנה בכל חצי שעה, לצורך הגנה על העור והסכנה בחשיפה ממושכת לשמש.

תיק קירור

אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא תיק קירור אשר מאפשר לכם לשמור על המשקאות כמו גם האבטיח כאשר הוא קר, גם כאשר המעלות מטפסות. מדובר בעלות כספית נוחה למדי אשר מאפשרת לכם לקבל בילוי מושלם בים – ללא מאמץ.

שמשייה ומחצלת

אם אתם רוצים לצאת לבילוי בים מבלי לקרוע את הכיס, מומלץ לבצע רכישה של שמשייה כמו גם מחצלת אשר  מגנה מפני החום כמו גם מאפשרת לכם לשהות בנעימים לאורך זמן, בצל. מחצלת היא חיונית במיוחד אם אתם מגיעים עם ילדים קטנים, כמו גם אם אתם מתכננים להגיע לבילוי בים עם לא מעט אנשים. שימו לב כי כיום ניתן לבצע רכישה של מחצלת איכותית אשר מתפרסת על פני שטח גדול, ומאפשרת לקבל צל אך גם נוחות מקסימאלית בעת השהייה בים. והכי חשוב – לא לשכוח לשתות הרבה מים!

נגישות