ממונופול ועד קופה ראשית: 5 משחקי קופסה שיחזירו אתכם לילדות

היום כולנו כבר חלק מדור המסכים ורובינו לא רגילים לעשות דברים מהנים שהיינו עושים פעם – למשל משחקי קופסא מצחיקים ומגבשים שמספקים שעות ארוכות של הנאה. זה בהחלט חבל, גם לנו ההורים שמכירים את הפוטנציאל של משחקים כאלו ובטח עבור הילדים שלנו שחלקם בכלל לא יודעים מה זה. אם גם אתם מרגישים שהגיע הזמן להחזיר את הגלגל לאחור, הנה חמישה משחקים נפלאים שיחזירו אתכם בשנייה לילדות.

קופה ראשית

את הלהיט מכאן 11 קופה ראשית כולם מכירים, ואם יצא לכם לצפות בסדרה ולחשוב איזה כיף יכול היה להיות לקחת חלק, אז עכשיו אתם לגמרי יכולים. המטרה של המשחק היא למלא את עגלת הקניות ולצאת מהסופר והראשון שמצליח לעשות זאת הוא המנצח. משחק מגניב המאפשר לנו להיכנס לנעליים של כל הדמויות האהובות בסדרה כמו שירה המנהלת, כוכבה הקופאית או אמנון הטיפוס המיוחד.

דאבל

דאבל הוא אחד ממשחקי הקופסא המהנים ביותר וכזה שמתאים לכל המשפחה. הוא כולל קלפים שעל כל אחד מהם מגוון של ציורים שונים כשהגדלים שלהם כל פעם משתנים. בכל צמד קלפים נמצא תמיד תמונה משותפת אחת והמטרה היא לגלות מהר מהי התמונה הזו. המשתתף שמגלה ראשון הוא המנצח והמפסיד לוקח את הקלפים אליו. משחק מצחיק ביותר שאהוב על ידי ילדים ומבוגרים כאחד ובעצם מתאים לכל המשפחה. שעות של כיף מובטחות, אל תפספסו!

 

 

מונופול

את המשחק הקלאסי הזה אין סיכוי שאתם לא מכירים, ואם זה המצב (ובטח אם הילדים שלכם לא מכירים אותו) אז הוא ככל הנראה הראשון שאתם צריכים לקנות. במשחק הזה כל משתתף מתחיל עם סכום כסף מסוים ועם התזוזה של הקוביות אפשר לקנות נכסים, לבנות בתים ומלונות, לתבוע בעלות על תאגידים שונים ופשוט להפוך לטייקונים במשחק. המטרה היא כמובן לצבור כמה שיותר נכסים, להתעשר ובעצם כך לנצח את המשחק. אחד המשחקים האיקונים והאהובים שהיום גם מגיע בגרסת אשראי, ככה שאפילו לא צריך להסתבך עם שטרות למיניהם.

שם קוד

אם אתם אוהבים משחקי מילים וחידודי לשון – המשחק הזה הוא בדיוק בשבילכם. במשחק הזה מתחלקים לצוותים שחבר אחד בכל צוות הוא רב המרגלים. רבי המרגלים נותנים רמזים המורכבים ממילה אחת שיכולה להצביע על כמה וכמה מילים הנמצאות על לוח המשחק. חברי הצוות ינסו לנחש את המילים בצבע הנכון ולהימנע מהמילים ששייכות לקבוצה היריבה כשהכי חשוב זה להימנע מהמתנקש – זה שאם נפגע יגרום לנו להפסיד באופן אוטומטי. מדובר במשחק קליל, מצחיק, חכם ומאתגר שיספק שעות של הנאה לכל המשפחה והוא מתאים כבר מגיל 10 ומעלה. אל תפספסו אם משחקי מילים זה משהו שאתם אוהבים.

קטאן

הכירו את אחד ממשחקי הקופסא המשפיעים ביותר של השנים האחרונות – המתיישבים של קטאן. המשחק דורש מכל משתתף מיומנויות של יצירה אסטרטגיה, ניהול משאבים ויכולת מסחר – האלמנט האינטראקטיבי בין המשתתפים. המטרה היא פשוטה למדי – להתיישב באי קטאן ולהתקדם דרך בניית יישובים, ערים ודרכים. הראשון שצובר 10 נקודות במשחק הוא המנצח וזה משחק שאפשר בקלות להתמכר אליו ולשחק אותו שעות. למיטיבי הלכת שווה לדעת שאפשר לרכוש גם הרחבות ולהפוך את המשחק לכיפי ומאתגר אפילו יותר.

לסיכום, זה הזמן לחזור לילדות

אז למה אתם מחכים? זה הזמן לחזור אחורה במנהרת הזמן וליהנות ממשחקי קופסא מאתגרים ואת כל המשחקים האלו, שנחשבים לטובים ולאהובים ביותר בכל הזמנים תוכלו להזמין בקלות ובמהירות מאתר סטימצקי.

נגישות