הופכים את הנופש לשגרה: הכול על עבודה לישראלים בתאילנד!

תאילנד נחשבת לאחד היעדים האהובים ביותר על ידי הקהל הישראלי, ולא בכדי. עם מזג אוויר נהדר לאורך כל השנה, שפע של אטרקציות, שווקים, מסעדות כמו גם חופי ים קסומים, אין זה פלא כי תאילנד מצליחה למשוך אחריה אלפי תיירים מכל רחבי העולם, כאשר מדי שנה המספרים רק הולכים וצומחים. אם ביקרתם בעבר בתאילנד ואתם רוצים לחזור, אפשר לעשות זאת לא רק במתכונת של חופשה ארוכה אלא גם במסגרת של עבודה. במה אפשר לעבוד ומה חשוב לדעת לגבי ההליך? כל הפרטים בכתבה הבאה.

מגשימים חלום ועוברים לגור ולעבוד בתאילנד

בעידן של שפע אפשרויות אין ספק כי עבודה מעבר לים מהווה הזדמנות מצוינת לצאת מחוץ לקופסה ולהתחיל לזהות הזדמנויות אשר משלבות בין הנאה לבין חיי עבודה. למעשה, עבודה בתאילנד היא חוויה בלתי נשכחת, הן בשל האופי האדיב והנעים של העם התאילנדי והן בשל האפשרות לנצל את העבודה לטובת הוזלה משמעותית של יוקר המחייה וכן יצירה של שפע חוויות שיהפכו את השהות שלכם במדינה לבלתי נשכחת. בשנים האחרונות נפתחו לא מעט משרות שיכולות להתאים לישראלים והן כוללות בין היתר: עבודה בתחום המלונות, עבודה בתחום התיירות, עבודה במסעדנות, מכירות, אבטחה, שירותי בייביסיטר לצד הוראה אשר יכולה להתאים בעבור ישראלים דוברי שפה אנגלית ברמה גבוהה.

מדובר רק בקצה הקרחון מאחר ויש עוד מגוון רחב של משרות אליהן אפשר להתקבל עם או בלי ניסיון. גם אקדמיים יכולים למצוא את עצמם עובדים במגוון רחב של משרות וחברות בינלאומיות אשר ממוקמות בעיר הבירה בנגקוק, לצד אפשרות לתעסוקה גם בתחומים כמו למשל תחום המכירות, אדמיניסטרציה וכן חקלאות, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של הגשמת חלום המתבצעת במסגרת של רילוקיישן למדינה מרתקת כמו תאילנד.

 

 

מה חשוב לדעת לגבי עבודה בתאילנד?

למרות שמספר הישראלים אשר עובדים בתאילנד לא ידוע, מדובר בקהילה ישראלית לא קטנה ועל כן אם אתם חולמים להצטרף אל ישראלים אשר הצליחו להגשים חלום בדמות של עבודה וטיול במסגרת של שהות מעבר לים, חשוב לקחת בחשבון כי בדומה למדינות רבות בעולם, גם עבודה בתאילנד כרוכה בהליך בירוקרטי. על מנת לעבוד באופן חוקי נדרש להנפיק שני אישורים – אישור עבודה לצד ויזת עבודה שימו לב כי אין חפיפה בין שני האישורים וכל אחד מהם מונפק על ידי רשות אחרת ועל כן בשביל לעבוד בצורה מסודרת אתם נדרשים לגשת למשרד העבודה של תאילנד אשר מטפל בנושא, כאשר עלות של אישור עבודה עולה כ-3,761 ₪. ויזת עבודה מונפקת על ידי משרד ההגירה ואותה אפשר לקבל במסגרת הגשת בקשה לשגרירות תאילנד, כאשר הוצאה של ויזה כרוכה גם בראיון המתבצע בשגרירות.

ליווי מקצועי לטובת הגשמת החלום

אם אתם חולמים לעבור לגור בתאילנד ולעבוד במקביל, מומלץ ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ההשמה של עובדים מעבר לים זאת מתוך מטרה לקבל ליווי וסיוע אשר כולל בן היתר אפשרות להוצאה של אישור ויזה לצד איתור של מעסיק על ידי צוות המתמחה בתחום ובהתאם לכישורים המקצועיים שלכם.  רילוקיישן הוא תהליך מורכב אשר כרוך בלא מעט הליכים בירוקרטיים, לצד היבט אישי ובייחוד אם אתם נוסעים עם בני המשפחה, ועל כן מומלץ לקבל את הליווי כבר מהשלב הראשוני, ועד היום שבו אתם עולים לטיסה בדרך להגשמת החלום.

לסיכום

תאילנד היא מדינה מרתקת אשר מציעה מגוון רחב של אפשרויות לטיולים, אבל גם לתעסוקה. מדובר בהזדמנות נפלאה בעבורכם להגשים את עצמכם ולעבור להתגורר במדינה לתקופה קצרה או ארוכה, במגוון רחב של משרות – החל מתחום החקלאות ועד לתחום התיירות. ליוויו הוא משמעותי, מתוך מטרה להפוך את הנופש שלכם – לשגרה.

נגישות