זמר בברים שכונתיים: איך לקדם את הקריירה שלך?

התחרות העזה בענף המוזיקה מחייבת חשיבה יצירתית ומחוץ לקופסא. חולמים להצליח בענק? אלו הצעדים בדרך לקידום הקריירה.

איך לקדם את הקריירה המוזיקלית? פשוט יותר מכפי שחשבת

החלום להצליח בענק הוא מנת חלקם של לא מעט מוזיקאים. למעשה, בעידן הנוכחי ועם התפתחות אמצעי הדיגיטל ניתן ואף רצוי למנף את הקריירה המוזיקלית, במקום להיות זמרים בלתי נראים בברים שכונתיים. אולם, חשוב לזכור כי ניהול של קריירה מוזיקלית מתחיל בראש ובראשונה מניהול נכון. לא מעט זמרים מוצאים את עצמם ללא שום יכולת לגבש את הזהות המוזיקלית או בכלל לסגור הופעות, כתוצאה מאי הבנה בתחום. תחום ההופעות בישראל הוא סבוך וצפוף במיוחד, ולכן רק באמצעות שירות מקצועי המבוסס על חשיבה מחוץ לקופסא והבנה ברורה כי יש לנצל את הפלטפורמות הדיגיטליות לצורך חשיפה גדולה יותר. בכדי לעשות זאת, רכשו שירות של קידום אומנים אשר מאפשר לכם לייצר קמפיין יעיל המותאם באופן מדויק לקהל היעד שלכם, לא רק בישראל אלא גם בעולם. אמנים כמו דניס לויד לדוגמא הגיעו לתהודה הציבורית לא דרך הפלטפורמה של הרדיו אלא דרך יוטיוב, ולכן אם גם אתם רוצים להפוך לאומנים מצליחים – הגעתם בדיוק למקום הנכון.

זמר בברים שכונתיים- איך לקדם את הקריירה שלך

מה חשוב לדעת לגבי שירות של קידום אומנים?

שירות של קידום אומנים הוא שירות חדשני אשר מבוסס על ההבנה כי הרשתות החברתיות ובפרט יוטיוב מהוות כיום את הדרך הטובה ביותר ליצירת קשר אישי עם קהל יעד. מדי יום נכנסים ליוטיוב מיליוני גולשים אשר מחפשים את הדבר הגדול הבא. לא מעט אמנים הצליחו לפתח קריירה ענפה ומצליחה, רק מיוטיוב, וללא צורך בהתייצבות בערבים פתוחים בפאבים או בהגשת השירים לוועדות המוזיקה של תחנות הרדיו. אם אתם כאומנים חושבים שהציפיות בקליפים הן אלו שקובעות, אולם מדובר בטעות. יוטיוב פיתחה עם השנים אלגוריתם מיוחד אשר מאפשר לקדם את הקליפ, ללא תלות במספר הצפיות. קמפיין אשר לא מנוהל כהלכה עשוי לגרום לכם לנזק, כתוצאה מצפיות מזויפות או אורך קצר מדי של צפייה בקליפ עצמו. משום כך, באמצעות חברה מקצועית ניתן לייעל את התהליך באמצעות בנייה של קמפיין המבוסס על ניטור תוכן ביוטיוב, וברשתות החברתיות. הניטור מתבצע ע"י בנייה של תוכנית אסטרטגית המותאמת באופן אישי לצרכים שלכם כאמן, כולל מדינות רלוונטיות אליהן אתם מעוניינים לפנות.

האם שירות של קידום אומנים מתאים גם בעבור אומנים מתחילים?

התשובה היא בהחלט כן. באמצעות שירות של קידום אומנים מותאם אישית ניתן ואף רצוי להגדיל את היקף החשיפה, ובכך להגיע לרשימה האקסקלוסיבית של הסרטונים החמים. מדובר בניהול חכם וממוקד והוא נחשב בענף המוזיקה לאפיק משתלם במיוחד, הן בעבור אמנים צעירים והן בעבור אמנים ותיקים אשר מעוניינים למנף את הקריירה.

נגישות