מה לקחת לטיסה לחו"ל

אנשים רבים טסים לחו"ל ושוכחים שגם בחו"ל יש חנויות, כך שאין יהיה זה נורא אם תשכחו לארוז שמפו, כובע, או אפילו מטרייה, אך לצד העובדה שרוב הסיכויים שבמקום שאליו טסים יש חנויות וכספומטים פעילים, גם ראוי להבין שלוש עובדות חשובות: בחו"ל חלק מהציוד הרבה יותר יקר, חבל להחזיק בציוד כפול ולא כל מה שתמצאו בארץ תמצאו גם בחו"ל, ולו ספר בעברית. מבקשים להיערך כראוי? להלן 10 פריטים שאל לכם לשכוח:

גם אם אינכם מתגלחים ביום יום, עדיין חשוב להשאיר את האופציה פתוחה. מסקנה? זה הזמן לרכוש מכונת גילוח שווה שתשרת אתכם בארץ ובחו"ל.

יש מסמכים שבכול טיול צרכים, ופה אנו מדברים כמובן על דרכונים, כרטיסי טיסה, ביטוח בריאות, ויזה, כרטיס אשראי, אישורים עבור אטרקציות וטיסות פנימיות שנרכשו מראש, ואוצ'רים של מלונות וכדומה. פה נציין שכיום כבר אין צורך להסתובב עם קלסר, אלא מספיק לצלם תמונה בנייד ופשוט לשלוח אותה אליכם למייל.

לטיול יוצאים על מנת לנוח ולא בכדי להתרוצץ בבתי מרקחת, ועל כן אם יש לכם תרופות שאתם נוטלים באופן קבוע, תוודאו שאתם לא משאירים אותן בבית, אלא אורזים בתיק היד – זה שעולה עמכם למטוס. 

כל טיול איכותי צריך ספר טוב, כך שגם אם לא תוציאו אותו לרגע מהתיק, עצם הידיעה שהוא שם מחכה עבור רגע של בטלה עושה טוב על הלב.

מה לקחת לטיסה

ביום יום אינכם זזים לשום מקום ללא הנייד וכך גם נכון הדבר כאשר טסים לחו"ל, ולו בשביל שתוכלו לתקשר עם המשפחה ולשלוח תמונות. כמו כן, אין לשכוח להביא עמכם את המטען, כך שגם אם תגיעו למלון לאחר טיסה ארוכה, עדיין תוכלו להתאפס בתוך כמה דקות.

חשוב לוודא שלצד המזוודה הגדולה גם מארגנים תיק גב נוח, ולו עבור טיולים קצרים. כמו כן, גם רצוי לארוז תיק גדול וריק – במיוחד אם מבקשים לחזור עם שלל מתנות.

רבים בוחרים אינספור זוגות בגדים עבור הטיול, אך שוכחים שבין לבין גם צריך לישון באופן נוח, ועל כן אל תשכחו לארוז פיג'מה מפנקת.

מסטיק הנו מוצר קטן שעושה שינוי גדול, מוצר שמסמל עבור רבים חופש ומוצר שמאפשר לשמור על הלחץ באוזניים בעת הטיסה.

רבים עושים שיעורי בית ורושמים בפנקס המלצות אודות יעדים שחייבים לבקר, כך שאל תשאירו את אותן המלצות בבית – חבל.

טיפ לדרך

לסיכום נציין שתמיד שוכחים לפחות פריט אחד בבית, אך כל עוד הוא אינו מהותי וניתן להשיגו בקלות, הרי שהכול תקין. טיפ לדרך? לכל אחד יש כמה דברים קטנים שהופכים את הטיול להרבה יותר מהנה – אל תשכחו אותם בבית!